Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Justyn

spokojny i ostrożny piesek o wielkim sercu

Justyn

Justyn to psiak, który przybłąkał się do jednego z domostw w gm. Piaski i leżał pod bramą, aż mieszkańcy nie wpuścili go na tydzień, ze względu na mrozy. Do nas trafił 10 stycznia, ponieważ Państwo psiaka zatrzymać nie mogli. To młody pies, który swoje pierwsze dni przesiedział w budzie. Teraz Justyn – jak widać- wychodzi już powoli z boksu i obwąchuje nawet obcych mu ludzi. Oswoił się już z terenem, który stopniowo coraz lepiej poznaje – tak samo jak i z ludźmi, którzy się nim opiekują.
Justyn jest spokojny i ostrożny, jednak ma wielkie serce. Bardzo szybko pochucha swoją rodzinę miłością wierną i prawdziwą. To lojalny i młody psiak, który czeka w Krzesimowie na adopcje!

  • Wiek: 06.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 10.01.2016
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają