Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kafar

spokojny i miły piesek do adopcji

Kafar
  • Wiek: 07.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 29.10.2015

Jeden z mieszkańców naszego schroniska – piękny Kafar. Kafar pochodzi z gminy Strzyżewice, a konkretnie z Żabiej Woli. Kafar był z początku raczej zdystansowany, podejrzewamy, że kiedyś był bardzo skrzywdzony przez człowieka. Gorzej reaguje na mężczyzn niż na kobiety. Psiak dopiero teraz nabiera do nas zaufania, ale widać, że potrzebuje swojego człowieka i czeka na niego u nas w schronisku. Nie przejawia agresji, jest spokojnym i miłym psem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają