Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kajtuś

uwielbia pieszczoty, bardzo opanowany, spokojny i pełny pokory

Kajtuś
  • Wiek: 06.2009
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 28.06.2014

Kajtuś jest pieskiem pochodzącym z Piask i przypominającym krzyżówkę owczarka niemieckiego oraz corgiego. Ten uroczy psiak to prawdziwa przylepa. Gdy tylko człowiek przykucnie obok niego i zachęci go do kontaktu, Kajtuś od razu się wtula. Potrafi delikatnie wejść na kolana i nienatarczywie prosić o głaskanie przez pół dnia. Jest bardzo opanowanym psem, spokojnym i pełnym pokory.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają