Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kastor

przyjazny i nieufny doberman do adopcji

Kastor
  • Urodzony: 2013 rok
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży

Czas przedstawić naszego schroniskowego dobermana. Kastor w pierwszych kontaktach z ludźmi reaguje trochę lękliwie, czuje się niepewnie, ale nie reaguje na nich agresją. Poznawszy kogoś lepiej, swobodnie chodzi z nim po wybiegu i na smyczy. W stosunku do innych psów jest raczej nieprzyjazny. Zaczepia i szczeka na psy z sąsiednich boksów. Kastor potrzebuje właściciela, który pokaże mu świat, da możliwość częstych spacerów, zabawy i odkrywania nowych rzeczy, ale jednocześnie znałby specyfikę tej rasy i umiałby się nim odpowiednio opiekować.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają