Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kejsi

młoda, duża, pięka dwuletnia suczka

Kejsi
  • Wiek: ok. 2 lata
  • Płeć: Suczka
  • Kastrowany/sterylizowana: Nie
  • Wielkość: Duża

Kejsi czyli najpiękniejsza z najpiękniejszych.
Kejsi to jak widać jeden z najbardziej urodziwych psów Krzesimowa. Trafiła do nas stosunkowo niedawno, niestety pomimo jej bezdyskusyjnej urody nikt się po nią nie zgłosił. Kejsi to utożsamienie wrodzonego wdzięku i oazy spokoju. Ta ‚dorodna ;) dziewczynka jest tak przyjazna jak wielka. Kejsi to pies dla ‚koneserów’, którzy docenią jej piękno i cudowny charakter.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają