Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Klakson

żywy i radosny pies do adopcji

Klakson
  • Urodzony: 02.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 28.02.2015

Klakson na początku nie podchodził do obcych zbyt blisko. Teraz jednak, jest już o wiele bardziej śmiały i z zaciekawieniem wystawia pyszczek do przechodzących obok. Pocieszna, mała psina, która nie jest nachalna w swoim zachowaniu. Po wypuszczeniu z boksu, Klakson powoli poznaje nowe osoby. Najpierw je dokładnie obwąchuje, ostrożnie podchodząc coraz bliżej. Jest psem również bardzo radosnym i żywym. Klakson potrzebuje opiekunów, którym będzie mógł zaufać i spędzić z nimi wiele szczęśliwych lat.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają