Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kokolino

wesoły i grzeczny piesek czeka na adopcję

Kokolino
  • Urodzony: 06.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 19.06.2015

Kokolino to jeden z psiaków z interwencji LSOZ z 19 czerwca tego roku. Pochodzi z jednej z posesji w gminie Jabłonna na której przebywało 17 psów i ponad 14 kotów…
Gdy trafił do nas miał zapalenie spojówek, które w tym momencie zostało uleczone.
Kokolino, podobnie jak jego towarzysze, miał mnóstwo pasożytów. Psiaki zostały odrobaczone, odpchlone oraz pozbawione kleszczy.
Kokolino od samego początku nie wykazywał agresji w stosunku do ludzi oraz przesadnego strachu. Bardzo łatwo się u nas zaaklimatyzował wraz z pozostała trójką, która z nim przebywa w boksie.
To bardzo radosny psiak, który co chwila nastawia się do głaskania. Uwielbia dotyk ludzkich rąk. Jest psem opanowanym, nie skacze na ludzi, oddaje całe swoje serce na tacy..

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają