Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kora

spokojna i radosna suczka do adopcji

Kora
  • Urodzony: 02.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 04.01.2010

Kora to jedna z naszych dorosłych panien. Ma wspaniały charakter. Jest uległą pieszczochą, która lubi ludzi i szanuje ich. Nie czuje potrzeby dominacji, a tym bardziej nie zachowuje się agresywnie. Spokojna, ale i radosna suczka, żywo zainteresowana otaczającym ją światem. Podczas spacerów i na wybiegu podąża za ludźmi. Dobrze wychowany pies, który będzie wspaniałym kompanem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają