Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kora

Kora
  • Wiek: 10.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 08.04.2015

Kora piękna dama o szlachetnie niebieskim jednym z oczu. Sunia wraz ze swoim kompanem Azorem przyjechali z Urszulina gdzie przebywali na kwarantannie po odłowieniu. Niestety o tej dwójce świat w postaci ich rodziny zapomniał, dlatego też obydwoje trafili do Krzesimowa gdzie dostali szansę na nowe życie i nowe rodziny. Kora jest przyjaźnie nastawionym psem, szukającym kontaktu z człowiekiem. Niezwykle cierpliwa i uśmiechnięta z łatwością poznaje swoje nowe tymczasowe lokum. Bez problemu również poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, które pierwszego dnia mogły wydawać się jej dość upierdliwe, bowiem Kora nosiła na sobie masę kleszczy, którą trzeba było usunąć. Jej pogodny charakter to doskonały materiał na psa rodzinnego, który w najbardziej pochmurne dni ożywi wszystkich domowników.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają