Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Krecik

przyjazny, ufny i radosny piesek do adopcji

Krecik
  • Urodzony: 05.2004
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 27.03.2009

Krecik jest naszym bardzo przyjaźnie nastawionym do ludzi psiakiem. Cieszy się na widok człowieka, jest ufny i ma ogromną chęć do zabawy. Przy codziennych wybiegach, pierwsze co Krecik robi, po otworzeniu boksu, to wskakuje człowiekowi wprost na kolana – tak, aby być jak najbliżej. Mały pieszczoch, którego marzeniem jest dreptanie za swoim panem bądź panią.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają