Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Kulka

mała, delikatna, bardzo emocjonalna suczka

Kulka
  • Wiek: 01.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 26.01.2015

Kuleczka to delikatna sunia, która bardzo potrzebuje domu. Ta mała sunia jest kochanym kundelkiem, który zdecydowanie nie może znaleźć sobie miejsca w schronisku. Nic dziwnego, dla tak emocjonalnych psów, schronisko nie jest odpowiednim miejscem na stałe. Kulka szuka przyjaciół w postaci prawdziwej rodziny, z którą mogłaby zwiedzać świat!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają