Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lamia

Lamia - suczka do adopcji - Schronisko Krzesimów

Lamia
  • Wiek: ok 7 lat
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 01.2014
  • Pochodzenie: Spiczyn

Lamia to typowa sunia ze schroniska. Sunia przy kości, zwyczajna, która niczym szczególnym się nie wyróżnia. Suczek takich jak ona jest wiele. W człowieka zapatrzona jest jak w obrazek. Cicha, spokojna, nieskora do kłótni z innymi czworonogami. Często ma wzrok, jakby za coś przepraszała… Czasem jednak budzi się w niej dusza szczeniaka, która być może nie zaznała prawdziwego psiego dzieciństwa, i Lamia biega wtedy po wybiegu jak szalona. Jej historia jest pospolita, ale bardzo smutna, bowiem Lamia trafiła do naszego schroniska ze szczeniakami. Ktoś ją porzucił, bo miała małe. Jak to często bywa w schroniskach – szczeniaczki znalazły domy, a ona – została. I nadal czeka. Ma już 7 lat, ale przed nią co najmniej kolejnych 7 lat szczęśliwego życia u boku jedynego człowieka, jeśli tylko ktoś da jej na to szansę. Popatrzcie, jaka jest przyjazna i ufna. Czy naprawdę jest skazana na spędzenie reszty życia w schronisku? Nie! Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto zobaczy w niej najpiękniejszego psa na świecie!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają