Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lars

towarzyski, śmiały pieszczoch

Lars
  • Wiek: 03.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 13.10.2015

Lars to brat Jamesa – to dwa młodziutkie psiaki, które trafiły do nas z Krzesimowa. Zostały porzucone. Psiaki są bardzo towarzyskie, nie boją się człowieka, a nawet chętnie podchodzą i oczekują na głaskanie. Lars jest z bardziej śmiały i natrętny niż brat jeśli chodzi o kontakt z człowiekiem. Psiaki są urocze, choć widać, że na razie nieco zdziwione nową sytuacją.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają