Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lawenda

mała, dwuletnia suczka do adopcji

Lawenda
  • Wiek: ok. 2 lata
  • Płeć: Suczka
  • Kastrowany/sterylizowana: Tak
  • Wielkość: Mała

Lawenda to niewielka, 2-letnia sunia. Lawenda jak wiele jej czworonożnych przyjaciół czeka w swoim schroniskowym boksie na kogoś, kto będzie chciał ją trzymać na kolanach i spokojnie głaskając zapewniać, iż jest już bezpieczna i kochana. Lawenda to cudowny pieszczoch, który bardzo nieśmiale prosi się o uwagę. Sunia jest wysterylizowana, gotowa do adopcji i bardzo prosi o Waszą uwagę…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają