Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lemmy

stworzony do kochania

Lemmy

Lemmy pochodzi z gm. Spiczyn (Zawieprze). Psiaka można opisać krótkim stwierdzeniem: jest po prostu pełen uroku. Lemmy uwielbia towarzystwo człowieka, siedzenie na kolanach i głaskanie. Jest stworzony do kochania. Lubi się bawić z innymi psiakami i dogaduje się z nimi bez problemu. Nie jest ani trochę agresywny. Ogromnie cieszy się, kiedy ktoś się nim interesuje. Da właścicielowi mnóstwo uczucia i będzie idealnym towarzyszem na każdy dzień roku.

  • Wiek: 06.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 17.01.2016
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają