Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Leon

uosobienie spokoju, niezwykle przyjazny, stworzony by kochać i być kochanym

Leon
  • Wiek: 07.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 17.01.2013

A oto Leon – nasz schroniskowy, wielki misiak! Jego masa odpowiada wielkości jego serca ;) Leon jest prawdziwym uosobieniem spokoju. Absolutnie nic nie jest w stanie go wyprowadzić z równowagi – mamy tu na myśli inne psy szczekające na niego zza krat. To potężny i duży psiak o bardzo przyjaznej postawie. Na wybiegu spokojnie spaceruje i obwąchuje teren. Bez problemu pozuje do zdjęć, czy poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym. Stworzony do kochania, czeka na swojego Pana bądź Panią w schronisku.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają