Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Leon

duża i uśmiechnięta przytulanka

Leon
  • Urodzony: 2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni

Przedstawiamy Państwu Leonka. Leon znajduje się u nas od 14.08.2015. Można by określić go jako oazę spokoju. Byłby szczęśliwy, gdyby ktoś mógł siedzieć z nim cały dzień, głaskać go i przytulać. Jest bardzo grzeczny, lubi przebywać z człowiekiem. Leon cały czas się uśmiecha, co widać na zdjęciach. Najlepszy opis Leonka to po prostu „duża i uśmiechnięta przytulanka”.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają