Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Leon

dostojny, pięcioletni duży piesek do adopcji

Leon
  • Wiek: ok. 5 lata
  • Płeć: Pies
  • Kastrowany/sterylizowana: Tak
  • Wielkość: Duży

Leon, dostojny, piękny Leon…
Leon to cudowny psiak w typie owczarka niemieckiego. Jego usposobienie jest jak na owczarka przystało nastawione na człowieka bardzo pozytywnie. Leon pomimo swojej wielkości tak naprawdę jest niewielkim szczeniaczkiem potrzebującym jak każdy pies opieki, miłości i uczuć. Leon ma około 5 lat, jest wykastrowany i czeka na swojego miłośnika!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają