Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Linka

wesoła i przyjazna suczka do adopcji

Linka
  • Wiek: 02.2008
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 15.10.2008

Linka jest panną, która uwielbia łasić się do człowieka. Gdy tylko jego ręka spotka się z ciałem Linki – na jej pyszczku pojawia się ogromny uśmiech. Kocha kontakty z ludźmi. Najlepiej, aby były to po prostu pieszczoty, jednak zabawą również nie pogardzi ;) Szukamy kochającego i odpowiedzialnego domu dla suni, ponieważ tak otwarty i przyjazny pies, z pewnością zasługuje na wspaniałą rodzinę.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają