Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lisek

Lisek - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Lisek
 • Wiek: ok. 4 lata
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 11.2014
 • Pochodzenie: Cyców
 • Lisek to psiak o miękkim futerku, dla którego kontakt z człowiekiem jest ponad wszystkim. Uwielbia pieszczoty i zabawę. To pies bezproblemowy, otwarty, zawsze uśmiechnięty. Lisek, pomimo swojego wieku, czasem zachowuje się jak szczeniak. Jest wszędobylski, wesoły, ciekawski. Wszędzie go pełno, a najwięcej jest go przy człowieku. Lisek sprawdzi się w rodzinie z dziećmi i innymi zwierzętami. 
  Lisek jest wykastrowany i pięknie chodzi na smyczy.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają