Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lisek

Lisek - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Lisek
  • Wiek: ok. 4 lata
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 11.2014
  • Pochodzenie: Cyców
  • Lisek to psiak o miękkim futerku, dla którego kontakt z człowiekiem jest ponad wszystkim. Uwielbia pieszczoty i zabawę. To pies bezproblemowy, otwarty, zawsze uśmiechnięty. Lisek, pomimo swojego wieku, czasem zachowuje się jak szczeniak. Jest wszędobylski, wesoły, ciekawski. Wszędzie go pełno, a najwięcej jest go przy człowieku. Lisek sprawdzi się w rodzinie z dziećmi i innymi zwierzętami. 
    Lisek jest wykastrowany i pięknie chodzi na smyczy.

    Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

    Jak możesz pomóc?

    nie da się opisać psiej wdzięczności

    Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
    Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
    Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

    Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
    Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
    32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

    Schronisko w Krzesimowie wspierają