Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lisica

otwarta, żywa i radosna, jednocześnie posłuszna i pokorna

Lisica
  • Wiek: 09.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 06.12.2013

Lisica jest otwarta, żywa i radosna, jednocześnie pozostając posłuszną i pokorną. Z innymi psiakami w swoim boksie dogaduje się bez problemu. Lisica lgnie do ludzi i cieszy się, gdy tylko kogoś zobaczy przy swoim kojcu. Ta szczera psina, która z pewnością czeka na swojego człowieka, jest u nas od szczeniaka… Jednak w dalszym ciągu jest to młody psiak polecający się do adopcji!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają