Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lola

miła, grzeczna i potulna sunia do adopcji

Lola
  • Wiek: 09.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 06.12.2013

Lola to wysterylizowana suczka, która jak spora ilość ogonów jeszcze nie miała w swoim życiu prawdziwego domu. Jest miłą, grzeczną i potulną suczką, która szuka kontaktu z innym. Dzięki stałemu kontaktowi z pracownikami schroniska Lola nie obawia się ludzkiej dłoni jednak w pierwszych chwilach jest nieśmiała w stosunku do obcych. Sunia jest niewielkich rozmiarów zatem nie wymaga wiele, oprócz troski, opieki i własnego kącika. Czy Lola znajdzie swoją ‚prywatną dłoń’ gotową na pieszczoty?

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają