Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lorka

łagodna, lubi pieszczoty i towarzystwo człowieka, posłuszna

Lorka
  • Wiek: 08.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 05.08.2015

Lorka to sunia, która została znaleziona w okolicach Piask (Kozice Dolne). Sunia oszczeniła się w polu w norze. Była dokarmiana przez panie z Ośrodka Pomocy Społecznej. Lorka to łagodny pies, który lubi głaskanie. Momentami podchodzi i sama kładzie się na ręku człowieka. Jednak w stosunku do innych psów jest agresywna i nie lubi gdy któryś jej przeszkadza. Słucha się człowieka i lubi jego towarzystwo.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają