Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Lucy

Lucy
  • Wiek: ok. 4 lata
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia

Lucy, kilkuletnia księżniczka i mama m.in Wanilii. Lucy to bardzo pogodny pies, typowa mama. Pomimo, że jej dzieci mają już blisko roku nadal nad nimi bacznie czuwa i stara się upilnować wszystkich dziewczyn (przedstawione w odrębnych albumach). Lucy to poczciwa sunia, przyjazna dla człowieka, spragniona kontaktu. Pokorna i miła dziewczynka, która uśmiechając się lgnie do ludzi. Lucy jest średniego wzrostu.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają