Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Magik

dwuletni, duży, radosny piesek do adopcji

Magik
  • Wiek: ok. 2 lata
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży

Jak bardzo można okazywać szczęście? Jak bardzo można okazywać radość? Jak bardzo można okazywać pozytywne emocje?
Magik jest specem od okazywania tych wszystkich uczuć w największym, możliwym stężeniu. Jest to pies, który płacze ze szczęścia na widok człowieka. Zrobienie mu kilku zdjęć okazało się zadaniem tak trudnym, że prawie, iż niemożliwym. Magik za wszelką cenę, chciał podzielić się swoim szczęściem z każdym kto znalazł się w jego otoczeniu. Wysiedzenie kilku sekund przerastało jego możliwości ;) Magik kocha całym sobą. Kocha każdą częścią swojego ciała a najbardziej sercem. A odzwierciedleniem tego jak bardzo kocha jest niemożliwy do zatrzymania ogon! ;) Magik potrzebuje osoby, w której mógłby zakochać się ‚do utratu tchu’ ;)
Jest to młody ok 2 letni psiak.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają