Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Maks

pogodny i bardzo radosny niewidomy piesek

Maks
  • Wiek: 06.2006
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 06.06.2012

Przed państwem Maksio – nasz schroniskowy bardzo pogodny i radosny promyczek. Jest niewidomym pieskiem, jednak idealnie odnajduje się w schronisku i radzi sobie na codziennych wybiegach. Podczas opieki nad Maksiem nie widać w jego zachowaniu nic co wskazywałoby na jego niepełnosprawność. Z racji idealnego przystosowania się do realiów schroniska, uważamy, że Maksio jest w stanie przystosować się również do nowego domu. Zachęcamy odpowiedzialne i cierpliwe osoby do bliższego zainteresowania się psiakiem – naprawdę warto!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają