Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Maluch

duży, wesoły i towarzyski pies do adopcji

Maluch
  • Urodzony: 09.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: duży
  • W schronisku od: 10.03.2014

Przedstawiamy Państwu naszego schroniskowego ‘malucha’. Imię to, zdecydowanie nie wzięło się od jego postury, a raczej od charakteru. Maluch to całkowicie pozbawiony agresji, kochający pieszczoty i towarzystwo człowieka psiak. Nie boi się nowych osób i ma do nich szczery, otwarty stosunek. Jest to potężny pies, który swoim uległym, łagodnym usposobieniem, z pewnością oczaruje niejednego człowieka.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają