Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Malwina

suczka do adopcji

Malwina
  • Urodzony: 07.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 07.2011
  • Pochodzenie: Fajsławice

Wiecznie uśmiechnięta, z wiecznie rozhuśtanym ogonem i charakterem szczeniaka, schroniskowy promyczek słońca – to zdanie idealnie opisuje Malwinę. Malwina to ok. 7-letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Jak przystało na owczarka, Malwinka szczeka, gdy zachodzi taka potrzeba, ale jest przy tym nieagresywna – uwielbia dużych i małych ludzi, którym przy każdej okazji rozdaje całusy. Malwinka pięknie chodzi na smyczy. Charakter suczki zdecydowanie przeczy jej wiekowi. Malwinka uwielbia bawić się z innymi psami, przy czym nie ma znaczenia, czy jest to pies czy inna suczka. Nie powinna mieć też problemów w kontakcie z kotami. Uwielbia długie spacery, a na smyczy nie ciągnie. Malwina sprawdzi się jako pies stróżujący, jednak naszym marzeniem byłoby znalezienie jej domu, w którym będzie członkiem rodziny i to takie domy będą miały pierwszeństwo adopcji. Szukamy takiego domu, w którym człowiek będzie pozwalał Malwince udowadniać, jak wspaniałym jest psem i który zrekompensuje jej wszystkie lata spędzone w schroniskowym boksie; domu, gdzie będzie spędzał z nią czas i nie zostawi jej samej sobie. Idealny będzie dom z drugim przyjaznym psem. Żaden pies nie zasługuje na trafienie do schroniska, ale Malwinka wyjątkowo na to nie zasługuje. Malwinka odwdzięczy się dozgonną psią wiernością, możemy to zagwarantować! 

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają