Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Mars

szorstkowłosy zawadiaka szuka kochającego domu

Mars
  • Wiek: 01.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 24.01.2015

Mars to szorstkowłosy zawadiaka, który jest niczym pluszowy miś. Uwielbia ludzi, garnie się do nich i zabiega o czułości. Mars jako, że jest bardzo młody ma całe życie przed sobą, zatem szuka rodziny, z którą mógłby to życie szczęśliwie spędzić. Uwielbia aktywne spędzanie czasu i wspólne zabawy, zarówno z innymi psami jak i ludźmi.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają