Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Messi

rezolutny, średni, dwuletni pies do adopcji

Messi
  • Wiek: ok. 2 lata
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni

Messi, dwuletni cwaniak;)
Messi to bardzo rezolutny pies. Jest niesamowicie kontaktowy i przyjazny. Zdecydowanie pies, który będzie uwielbiał pracę z człowiekiem. Nauka nowych rzeczy takich jak np. sztuczki podejrzewamy, iż przyjdzie mu z łatwością. Ten średniej wielkości pies to idealny kompan dla aktywnej osoby, która pragnie mieć za przyjaciela nietuzinkowego partnera do zabaw

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają