Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Mija

"gadatliwa" i przyjazna suczka do adopcji

Mija
  • Urodzony: 06.2011
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 03.06.2014
  • Pochodzi ze Świdnika

Mija to suczka, która trafiła do nas z Kazimierzówki, ze złamaną łapą. Jest to pies z początku trochę ‘gadatliwy’, szczególnie przez kraty i w stosunku do obcych. Po wypuszczeniu jednak okazuje się być bardzo przyjazna. Wręcz wpada ludziom w ramiona i domaga się pieszczot. Nie podchodzi od razu do obcych ludzi z całkowitą ufnością. Najpierw ich musi obwąchać, poznać – okres poznawania i nabierania zaufania nie trwa u suczki długo. Nie ma większych problemów z nauką, socjalizacją i adaptacją.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają