Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Mika

młoda, mała suczka

Mika
  • Wiek: ok. 2 lata
  • Płeć: Suczka
  • Kastrowany/sterylizowana: Nie
  • Wielkość: Mała

A teraz wszyscy spoglądają w piękne, brązowe oczy Miki i próbują nie wydać z siebie odgłosu zachwytu i rozczulenia. Niemożliwe prawda ;)Mika zdecydowanie jest jednym z najbardziej urzekających psów w naszym schronisku. Jej przesłodki pyszczek i wołające o miłość oczka wywołują lawinę uczuć w człowieku, który został właśnie oczarowany tą niewielką sunią. Mika w odpowiedzi na wywołane uczucia również wychodzi na przeciw z arsenałem dobroci i pokory. Mika jest aniołem w najczystszej postaci, aniołem, który szuka człowieka, dla którego mogłaby być stróżem…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają