Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Mili

mała i spokojna suczka do adopcji

Mili
  • Wiek: 06.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: mała
  • W schronisku od: 19.06.2015

Mili trafiła do schroniska z interwencji. Na jednej z posesji w gminie Jabłonna w tragicznych warunkach przebywało 17 psów i ponad 14 kotów… Wśród nich nasza Mili. To malutka i bardzo spokojna istotka. Nie szczeka, nie skacze na ludzi, nie zaczepia innych psów. Jest ułożona i lubi kontakt z człowiekiem. To cichy duszek, który nawet nie wiadomo kiedy zakradnie się i usiądzie grzecznie obok Ciebie. Mili nadaje się do zamieszkania zarówno w bloku jak i w domku. Zawsze ciepło przywita swojego przyszłego właściciela po ciężkim dniu w pracy.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają