Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Misiek

Misiek - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Misiek
 • Wiek: 14 lat
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 02.2013
 • Pochodzenie: Spiczyn
 • Misiek to jeden ze starszych mieszkańców naszego schroniska. Już trafiając tutaj był dziadziem. Nogi odmawiają już posłuszeństwa, słuch też już nie ten… Ale Misiek ma w sobie ogromną wolę życia! On ciągle wierzy, że pewnego dnia ktoś go stąd zabierze na resztę jego dni. Zawołany od razu przychodzi do człowieka. Ma w sobie tyle ufności i cierpliwości, że nie możemy uwierzyć, jak ktoś mógł pozbyć się takiego psa, tak wspaniałego starszego członka rodziny. Misiek nie sprawia problemów. Jest grzeczny, posłuszny i spokojny.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają