Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Mucha

posłuszna, ufna i bardzo grzeczna przylepka

Mucha
  • Wiek: 02.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 21.08.2015

Mucha jest mamą Babi. Suczki trafiły do nas ze względu na to, że ich właściciel zmarł i nie ma się nimi kto zaopiekować. Nie są przyzwyczajone do schroniska, gdyż od zawsze miały kochającego opiekuna dlatego jak najszybciej potrzebują znaleźć nowy dom. Obie są bardzo grzeczne. Mucha słucha się człowieka, uwielbia głaskanie i jest całkowicie ufna w stosunku do człowieka.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają