Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Mufka

bardzo otwarta i przyjacielska

Mufka
  • Wiek: 03.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 10.02.2015
  • Pochodzi ze Świdnika

Mufka przyjechała do naszego schroniska z Piask. To niewielkich rozmiarów psiak, o bardzo sympatycznym usposobieniu. Żyje w zgodzie z innymi mieszkańcami schroniska. Lubi każdego podchodzącego do niej człowieka, każdego kto wypowie do niej chociaż jedno dobre słowo, każdego kto poświęci jej chwilkę… Jest bardzo otwarta i przyjacielska. Nie sprawia żadnych problemów.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają