Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Myszowaty

cudowny pieszczoch o zamszowej sierści i królewskich manierach

Myszowaty
  • Wiek: 09.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 06.12.2013

Myszowaty to psiak obdarzony wyjątkową sierścią, która w dotyku przypomina zamsz! Co tylko potwierdza, iż jest to doskonały pies do głaskania, miziania i trzymania na kolanach. Myszowaty ma bardzo mądre spojrzenie. Mamy wrażenie, iż pochodzi przynajmniej z rodu królewskiego gdyż jego zachowanie przypomina ogładę prawdziwego księcia. Gdy podrapie się go za uszkiem ukazuje on swoją prawdziwą naturę pieszczocha. Sierść Myszowatego nie dość, że cudowna w dotyku to jeszcze jest oprószona srebrem.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają