Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Negra

przyjazna sunia po przejściach

Negra

Negra przybyła z Wierzchowisk drugich, gdzie tkwiła wraz z innym psem (niestety już martwym…) w dole – kanale byłego, starego warsztatu samochodowego. Sunia była bardzo spragniona i głodna. Całemu zajściu towarzyszyła policja oraz straż miejska. Negra jest zainteresowana kontaktem z człowiekiem. Świetnie reaguje na smycz i prowadzenie jej nie sprawia problemów. Sunia z pewnością sporo przeszła. Mamy nadzieję, że jak najszybciej oswoi się z nową sytuacją i poznamy jej przyjazny charakter w całej okazałości.

  • Wiek:12.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 02.01.2016
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają