Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Nemo

przyjacielski i żywy piesek do adopcji

Nemo
  • Urodzony: 03.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 16.03.2015

Nemo to małej wielkości piesek. Ma w zwyczaju zaczepianie przechodzących obok jego boksu ludzi, zawadiackim szczekaniem i wystawianiem pyszczka przez kraty. W stosunku do obcych z początku niepewny, szczekliwy. Dla już poznanych – jest przyjacielskim i żywym psiakiem. To także wielka pieszczocha, która zawsze nastawia się do głaskania. Potrzebuje człowieka, który jego monotonne dni w schronisku, zmieni na aktywne i radosne spędzanie czasu, a także da mu poczucie stabilizacji i zaufanie.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają