Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Nero

nieufny, nieco zestresowany, pilnie potrzebuje miłości człowieka

Nero
  • Wiek: 08.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 18.08.2015

Nero jest młodym psem, który bardzo pilnie poszukuje domu. Na początku był bardzo przestraszony i zestresowany. Po jakimś czasie ślady jego agresji praktycznie zniknęły. Nero daje się głaskać, a nawet sam domaga się kontaktu z człowiekiem i przytulania. Jednak w ciągu dalszym Nero w stresujących sytuacjach, zaskoczony potrafi przestraszyć się i pokazać ząbki. Dla Nero trzeba było zbudować oddzielny boks ze względu na to, że przez nową sytuację boi się innych psów i reaguje na nie agresją. Nero musiał być wychowywany w bardzo surowych warunkach, był pozbawiony miłości człowieka. Jesteśmy przekonani, że odrobina miłości dobrego właściciela zrobi z tego psa najwspanialszego przyjaciela. Ktoś musi mu jak najszybciej udowodnić, że człowiek może być też dobry i kochający.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają