Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Niger

pies do adopcji

Niger
  • Wiek: 12.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 12.2011
  • Pochodzenie: Trawniki

Z wolontariuszkami żartujemy, że to nasz schroniskowy bullterier :) Postawny, mały gość. Jest umięśniony i dobrze zbudowany. Szybko adaptuje się do nowych warunków. Uwielbia wylegiwać się na trawie. Wyciąga się wtedy, pręży i tarza. Bywa dominujący w stosunku do innych samców, w stosunku do samiczek jest pokojowo nastawiony. Szybko nauczył się chodzenia na smyczy, choć początkowo niekoniecznie podobały mu się szelki. Szybko się więc uczy i ma potencjał. W stosunku do dorosłych i dzieci ma bardzo pogodne nastawienie.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają