Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Niko

Niko - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Niko
 • Wiek: 8 lat
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 12.2011
 • Pochodzenie: Poniatowa
 • Niko ma prawdopodobnie domieszkę husky – spójrzcie na ten piękny smukły pysk i gęstą, puszystą sierść. Uwielbia zwiedzać, swój czas na spacer zawsze spędza na wybiegu i nigdy nie siedzi w boksie. Bardzo wesoły, był pewnie domowym psem, bo jest posłuszny, umie chodzić na smyczy. Do obcych początkowo nieufny, ale kiedy zyska zaufanie jest bardzo oddanym psem. Potrafi bawić się jak szczeniak. Nie ma zwyczaju skakania na ludzi, jest grzeczny i opanowany.
  Niko jest zachipowany.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają