Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Nocula

empatyczna i bardzo uczuciowa sunia potrzebująca Twojej miłości

Nocula
  • Wiek:07.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 15.01.2014

Nocula niezwykle potrzebujące miłości. Nocula to kwintesencja empatii i uczucia jakim darzy człowieka. Jest to niesamowicie urocza i sympatyczna sunia, która w każdej możliwej chwili wykorzystuje okazję do odrobiny czułości. Najchętniej wtuliła by się w człowieka nie odstępując go na krok. Nocula jest wysterylizowaną suczką gotową do adopcji. Czeka na swojego Pana lub Panią, którzy będą zawsze w gotowości aby przytulić i pomiziać ten czarny pyszczek.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają