Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Nori

żywiołowa, ciekawska, inteligentna panienka

Nori
  • Wiek: 02.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 28.07.2015

Nori czyli żywiołowa, dwuletnia panienka to kolejna z naszych podopiecznych. Nori swoim wyglądem może nieco przypominać charta. Jest ona ciekawską i inteligentną suczką. Z pewnością możemy stwierdzić, iż potrzebuje ona dużej dawki wrażeń dostarczanych przez swoich właścicieli. Nie jest to typowy kanapowiec, a wręcz przeciwnie – Nori będzie zachwycona domem, w którym właściciele będą aktywnymi ludźmi. Potrzebuje ona wycieczek oraz wspólnych zabaw inaczej ciężko jest jej usiedzieć w jednym miejscu. Jest to suczka, która zanim zaufa człowiekowi musi go poznać. Potrzebuje ona zatem ‚chwili’ na ocenę czy warto mieć do czynienia z danym człowiekiem :) Nori czeka na swojego aktywnego i kreatywnego opiekuna w naszym schronisku.

Fot.Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają