Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Noris

inteligentny, zaradczy i żywy psiak do adopcji

Noris
  • Urodzony: 08.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 09.03.2015

Noris to inteligentny, zaradczy i żywy psiak, który do ludzi jest przyjaźnie nastawiony. Rezolutny i pomysłowy – najlepszą rozrywką będą dla niego zabawy i spacery na świeżym powietrzu, gdzie może się wyszaleć. Pomimo swojej witalności jest również opanowany – nie ujada i nie skacze na ludzi. Średniej wielkości psiak, z uroczą kosmatą mordką czeka w schronisku na swój stały dom.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają