Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Nuka

nieśmiała, mała suczka do adopcji

Nuka
  • Wiek: 10.2012
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od 8.10.2013

Nuka to siostra Wanilii i Sally. Ta urocza dziewczynka tak jak jej siostry ma półtora roku. Kochane i czułe stworzenie jakim jest Nuka szuka swojego przyjaciela, dla którego mogłaby zostać jedną z ważniejszych istot na świecie. Nuka jest nieśmiała, podobnie jak jej siostry ale na pewnym dla siebie gruncie to bardzo kontaktowy pies. Nuka jest w odróżnieniu od sióstr lekko szorstkowłosa co nadaje jej wyjątkowego uroku. Pomóżmy Nuce jak i jej rodzinie znaleźć dom…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają