Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Nutka

mała, słodka, pokorna suczka do adopcji

Nutka
  • Wiek: 01.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: mała
  • W schronisku od: 29.09.2014

Nutka to przesłodka, pokorna sunia. Nucia była dość skrytą w sobie panienką, ale czas i zaangażowanie jej opiekunów sprawił, że otworzyła się przed nami i pokazała swoją prawdziwą naturę. Nutka prosi o pieszczoty i lubi ludzi, których jeszcze kiedyś troszeczkę się bała. Nutka to mały, łóżkowy potworek, który codziennie rano budziłby swojego właściciela milionem mokrych buziaczków. Uwielbia zabawy i to gdy ktoś zwraca na nią uwagę.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają