Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Orlen

oaza spokoju i cierpliwości - dużt siedmioletni pies do adopcji

Orlen
  • Urodzony: 2008 rok
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży

Orlen to pies, który w schronisku jest już dłuższy czas. Ten 7-mio letni panicz jest oazą spokoju i cierpliwości. Orlen uwielbia ludzi, gdyby mógł nigdy by się nie rozstawał z człowiekiem i pilnował go krok w krok. Orlen jest niesamowitym. To aż dziwne, że pies z tak cudownym charakterem jest wciąż skazany na schroniskową rzeczywistość. Orlen zasługuje na dom i człowieka, dla którego będzie aniołem stróżem.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają