Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Ozzy

żywiołowy piesek kochający zabawy i ludzi

Ozzy

Ozzy, czyli psiak z Franciszkowa. Psiak jest bardzo żywiołowy. Nie da się utrzymać go w jednym miejscu przez nawet parę sekund. Lubi biegać i skakać. Jest przy tym bardzo sympatyczny i atakuje człowieka z każdej strony, żeby się z nim bawić. Ozzy potrzebuje dużo przestrzeni do biegania i nadałby się raczej do miejsca, gdzie miałby taką możliwość.

  • Wiek: 11.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość:średni
  • W schronisku od: 28.11.2015
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają