Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Pikuś

mały, słodki, pięcioletni piesek do adopcji

Pikuś
  • Wiek: ok. 5 lat
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały

Pikuś to nasz 5 letni koleżka, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów nosi w sobie ogromne, ciepłe serce. Pikuś to słodki, mały chłopiec, który jest bardzo grzeczny, pokorny i zdecydowanie jego fanami będą osoby o umiarkowanie spokojnym charakterze, ceniące sobie ciepło rodzinnego ogniska. Ciepło, o którym Pikuś marzy. Łaciatek ma ok. 5 lat i mnóstwo pokładów miłości, które chciałby ofiarować może właśnie Tobie?

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają